I. Zavadszky Kupa

 

A Rákosmenti Sportoló Gyermekekért Alapítvány hagyományteremtő céllal rendezte meg a tragikus hirtelenséggel elhunyt Zavadszky Gábor emlékére az I. Zavadszky Kupát.
 
 
1996-os korosztály

Résztvevő játékosok: Horváth Roland, Gyárfás Tamás, Tóth Bálint, Bacsinszki Dániel, Varga Szabolcs, Gordos Krisztián, Várkonyi Balázs, Szenetes Attila, Ábrahám Tamás, Paulovits Bence, Prainer Róbert

Mérkőzések
 
KISE - Rákoshegy 1:2 ; 0:2
KISE - Viktória 0:3 ; 1:3
KISE - RTK 1:0 ; 0:1
 
Végeredmény
 
1.helyezett    Viktória
2.helyezett    Rákoshegy
3.helyezett    RTK
4.helyezett    KISE
 
 
1995-ös korosztály
 
Résztvevő játékosok: Szarvasi Péter, Csonka Attila, Benev Dénes, Paál Krisztián, Kalamár Péter, Jánosi Zoltán, Péter Barna, Varga Zsolt, Gálicza Richárd, Welsch Péter
 
Mérkőzések
 
KISE - RKSK  1:1 ; 0:3
KISE - RTK     0:1 ; 1:3
KISE - Viktória  1:0 ; 1:2
 
 
Végeredmény
 
1.helyezett    RKSK
2.helyezett    RTK
3.helyezett    Viktória
4.helyezett    KISE
 
 
1994-es korosztály
 
Résztvevő játékosok: Rengl Ákos, Dorogi Balázs, Antal Csaba, Bálint Roland, Gere Patrik, Zöld Bálint, Szőke Tamás, Kapdebo Lóránd, Prainer Richárd, Kókai Bence, Kövesi Márk
 
Mérkőzések
 
KISE - RKSK 6:0
KISE - RTK 5:0
KISE - Grund 4:1           
KISE - Pomáz 1:1
 
Végeredmény
 
1.helyezett    KISE
2.helyezett    Pomáz
3.helyezett    Grund
4.helyezett    RTK
5.helyezett    RKSK 
 

a nagyításhoz klikk a képre

1993-as korosztály
 
Résztvevő játékosok: Horváth Szabolcs, Magócs Gergő, Cseh Péter, Kalmár Bálint, Zeis Nicolasz, Lovász Attila, Major Tibor, Segesdi Attila, Strobl Péter, Ráskai-Kiss Keve, Lovász Tamás, Balogh Máté, Havanecz Krisztián, Kállai Tamás, Leflinger László
 
Mérkőzések
 
KISE - RTK "A" 0:1
KISE - RTK "B" 1:2
KISE - Erőmű 3:0
KISE - Gödöllő 4:2
 
Végeredmény
 
1.helyezett    RTK "B"
2.helyezett    KISE
3.helyezett    Erőmű
4.helyezett    RTK "A"
5.helyezett    Gödöllő
 
Legjobb kapus különdíj  Horváth Szabolcs
 
1992-es korosztály
 
Résztvevő játékosok: Major Krisztián, Mátyás Krisztián, Szabó Máté Gergely, Szántó Dániel Ádám, Bella Máté, Polonyi Tamás, Zöld László Bence, Ládi Balázs, Kolompár Dániel, Helmes István, Ferincz Gábor, Sörös Csaba, Kecskés Zoltán, Fábián Balázs,
 
Mérkőzések
 
KISE - Pomáz 6:1
KISE - RTK 5:0
KISE - Grund 1:1
KISE - Rákoshegy 3:0
 
Végeredmény
 
1.helyezett    KISE
2.helyezett    Grund
3.helyezett    RTK
4.helyezett    Pomáz
5.helyezett    Rákoshegy